Trwa ładowanie...

Internet tylko z dowodem osobistym

Na Targówku, by skorzystać z darmowego hot-spotu trzeba się zgłosić osobiście, z dowodem tożsamości w ręku w punkcie obsługi mieszkańców w Ratuszu na ul. Kondratowicza 20. Stanowisko Numer 6

Internet tylko z dowodem osobistym
d3eajhz
d3eajhz

Nie wiadomo czy śmieć się, czy płakać gdy się czyta takie informacje.

Jak czytamy w portalu Targówek.info, system TargowekNET (darmowy internetu) działa już od roku, ale jest tak pilnie strzeżony, że niewielu mieszkańcom dzielnicy udaje się do niego dostać.

Hot-spoty działają tylko w trzech miejscach: na terenie Urzędu Dzielnicy Targówek , w Parku Bródnowskim (niecałym) i w Parku Wiecha (tylko przed Rampą). Nie jest to zbyt wiele, jak na tak dużą dzielnicę i kosztujący niemałą sumę system.

Ale to nie wszystko. Do ograniczonego zasięgu dochodzi ograniczony dostęp. Żeby skorzystać z bezprzewodowego internetu, trzeba się najpierw zarejestrować. Jeśli ktoś pomyślał teraz o rejestracji na stronie WWW - pomylił się bardzo.

d3eajhz

Żeby skorzystać z darmowego internetu na Targówku, trzeba przyjść osobiście, z dowodem tożsamości w ręku, do Ratusza, konkretnie do punktu obsługi mieszkańców, a jeszcze konkretniej - do stanowiska nr 6. Tylko w taki sposób można się zarejestrować.

Jak informuje portal, z początkiem wakacji zmianie uległy parametry wi-fi. Prędkość połączenia internetowego została zwiększona, a czas połączenia wydłużono do 30 minut (było 15).

Nic tylko korzystać! Oczywiście wyłącznie po rejestracji.

d3eajhz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3eajhz
Więcej tematów