Trwa ładowanie...

II Pokaz Alpak w Warszawie

Druga odsłona niezwykle popularnego w zeszłym roku wydarzenia. To największe i najważniejsze wydarzenie dla hodowców w Polsce

II Pokaz Alpak w Warszawie
d34ev73
d34ev73

Druga odsłona niezwykle popularnego w zeszłym roku wydarzenia!W przyszły weekend, 23-24 maja 2014 roku, na terenie Kampusu SGGW w Warszawie przy ul. Nowoursynowskiej 159 odbędzie się Pokaz Alpak organizowany przez Polski Związek Hodowców Alpak. To największe i najważniejsze wydarzenie dla hodowców w Polsce.

Pokaz Alpak to znakomita okazja do promocji zwierząt, hodowli, włókna, rękodzieła, wykorzystania w turystyce, rekreacji czy alpakoterapii, a także wymiany poglądów i doświadczeń specjalistów z branży, spotkań z miłośnikami zwierząt i poznania ich oczekiwań - mówią organizatorzy - To również niepowtarzalna okazja do poznania świata zwierząt,który nas otacza, wzbudzenia pasji hobbystycznej wśród młodszych oraz starszych.

W programie Pokazu Alpak m.in.:
-prezentacja alpak w zagrodach;
-pokazy przetwórstwa rękodzielniczego w tym przędzenia na kołowrotku;
-prezentacja wyrobów z włókna alpak;
-pokazy strzyży alpak;
-kącik plastyczny dla dzieci;
-pokaz alpak alpakoterapeutycznych;
-sprzęt i akcesoria wykorzystywane przy hodowli alpak;

d34ev73

Alpaki nie występują w formie dzikiej. Są hodowane na zboczach Andów w Ekwadorze, Boliwii, Peru i Chile na wysokościach od 4000–4700 m n.p.m. Są hodowane dla wełny i mięsa. Alpaka przypomina nieco lamę, ale jest od niej mniejsza i z budowy ciała bardziej podobna do owcy.

d34ev73
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d34ev73
Więcej tematów