Trwa ładowanie...

Grzesiak, Kossakowski, Owsiak i inni w projekcie o poszukiwaniu pasji

Projekt stworzony z myślą o tych, którzy poszukują ciekawego pomysłu na siebie i swój rozwój [Nasz patronat]

Grzesiak, Kossakowski, Owsiak i inni w projekcie o poszukiwaniu pasji
d46b2i2
d46b2i2

Życie w wielkim mieście narzuca tempo, któremu ciężko jest sprostać. Codzienna gonitwa za uciekającym szybko czasem, zawodowa kariera, piętrzące się sprawy do załatwienia. Gdy trudno jest znaleźć chwilę dla siebie, jeszcze większym wyzwaniem staje się odnalezienie i realizacja własnych pasji.Warto zatrzymać się i dać sobie możliwość pobudzenia w sobie potrzeby robienia tego, co się kocha, a być może nawet przekucia tego w zawód. Mówią, że kto to zrobi, nie będzie musiał przepracować ani jednego dnia, a zapał i motywacja do pracy nigdy nie miną.

Z takiego założenia wychodzą Mateusz Grzesiak, Przemek Kossakowski i Jurek Owsiak, a także Jasiek Mela i Łukasz Krasoń, którzy swoim zaangażowaniem i przekonaniem o tym, że bez pasji życie jest nudne, podzielą się z uczestnikami spotkania zatytułowanego Projekt 6: PASJE, które odbędzie się 12 czerwca w Multikino Złote Tarasy.

Projekt realizowany jest w ramach nowej platformy edukacyjnej MójRozwójOsobisty.pl, stworzonej z myślą o tych, którzy poszukują ciekawego pomysłu na siebie i swój rozwój.

Projekt 6: Pasje to pierwsze spotkanie z cyklu obejmującego sześć bloków tematycznych. Kolejne spotkania, zaplanowane na wrzesień i listopad 2015 roku oraz styczeń, marzec i maj 2016 roku, poświęcone będą emocjom, relacjom, zdrowiu, karierze i motywacji.
Goście spotkania to pasjonaci, o których z pewnością można powiedzieć, że robią w życiu to, co kochają najbardziej. Każdy z nich, inspirując do działania innych, przekuł swoją największą pasję w sposób na życie. Jurek Owsiak – pomysłodawca, założyciel i prezes zarządu Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Mateusz Grzesiak – psycholog, trener i jeden z najsłynniejszych coachów w Polsce, Jasiek Mela – zdobywca obu biegunów, założyciel Fundacji Poza Horyzonty, Przemek Kossakowski – podróżnik, współtwórca i prowadzący programów „Kossakowski: Szósty zmysł” i „Kossakowski: Inicjacja” oraz Łukasz Krasoń – mówca motywacyjny, który udowadnia, że nawet niepełnosprawność nie musi być ograniczeniem w realizowaniu swojej pasji.

d46b2i2

Bilety na wydarzenie dostępne są w kasach Multikina Złote Tarasy oraz na stronie: www.mojrozwojosobisty.evenea.pl. Pomysłodawcą i organizatorem projektu jest posiadająca niemal siedmioletnie doświadczenie w organizacji eventów agencja marketingowa Mea Group, partnerem strategicznym wydarzenia – Multikino, a patronem medialnym Wawalove.pl.

www.mojrozwojosobisty.pl
www.facebook.com/mojrozwojosobisty

Przeczytajcie też:

d46b2i2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46b2i2
Więcej tematów