Trwa ładowanie...

„Gramy o Złotą Piłkę” - zapisz swoją drużynę

Udział w Turnieju jest bezpłatny, a rozgrywkom przyglądają się łowcy talentów

„Gramy o Złotą Piłkę” - zapisz swoją drużynę
d1azdpg
d1azdpg

Kto z młodych piłkarzy nie chciałby zrobić kariery na miarę Roberta Lewandowskiego? Pierwszy krok najlepiej uczynić zgłaszając drużynę do 53. Turnieju Piłki Nożnej „Gramy o Złotą Piłkę” im. Aleksandra Zaranka. To może być przepustka do wielkiej kariery - zapraszają organizatorzy.

Impreza organizowana jest przez Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Rozgrywki o 50-letniej tradycji, rokrocznie przyciągają setki młodych adeptów futbolu z Warszawy i okolic. Wielu znanych piłkarzy, sędziów i szkoleniowców rozpoczynało swoją karierę udziałem w tej imprezie. Zmaganiom młodych drużyn przyglądają się łowcy piłkarskich talentów. To podczas tego turnieju pierwsze piłkarskie kroki stawiali między innymi bracia Żewłakowowie, Jakub Wawrzyniak, Stanisław Terlecki czy Dariusz Dziekanowski.

W Turnieju mogą uczestniczyć zespoły szkolne, domy dziecka, domy kultury, drużyny parafialne oraz drużyny podwórkowe. Impreza tego typu jest niezapomnianym przeżyciem dla dzieci - w trakcie turnieju adepci piłki nożnej mają szanse na poznanie smaku zdrowej rywalizacji oraz zawiązania nowych przyjaźni. Dla dzieci udział w meczu z profesjonalnym sędzią jest niejednokrotnie pierwszym zetknięciem z prawdziwym sportem, a otrzymana w nagrodę koszulka czy piłka jest trofeum, które pamiętają przez wiele lat.

W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi początek rozgrywek został przesunięty na 15 kwietnia. Spowodowało to również przesunięcia terminu zapisów- zgłoszenia można przesyłać do 14 kwietnia. Finał imprezy odbędzie się 27 maja na Stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej. Do wzięcia udziału w imprezie organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież w wieku od 10 do 16 lat. Każdy zespół może zgłosić do turnieju od 5 do 10 zawodników. W bezpośredniej rywalizacji uczestniczy 5 zawodników. Turniej rozgrywany w trzech kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców:

d1azdpg

I Grupa-rocznik 1997-1999
II Grupa-rocznik 2000–2001
III Grupa-rocznik 2002 - i młodsi.

Udział w Turnieju jest bezpłatny.

d1azdpg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1azdpg
Więcej tematów