Trwa ładowanie...

Górczewska przejezdna od niedzieli

Północna część skrzyżowania Górczewskiej z Lazurową zostanie otwarta. Dzięki temu cały przebudowywany odcinek ulicy będzie już dostępny dla ruchu

Górczewska przejezdna od niedzieli
d31re86
d31re86

W niedzielę, 7 lipca, po godz. 14:00, na ul. Górczewska będzie znowu przejezdna!* Północna część skrzyżowania Górczewskiej z Lazurową zostanie otwarta. Dzięki temu cały przebudowywany odcinek ulicy będzie już dostępny dla ruchu.* Prace w tym miejscu zaczęły się ponad miesiąc temu.

Na swoje stałe trasy – przez ul. Lazurową - powrócą także autobusy linii 122, 149, 154 i N45. Zostaną zlikwidowane przystanki OS.GÓRCZEWSKA 54 i AL.OBROŃCÓW GRODNA 02. Znów będą działały przystanki NARWIK 01 i 02.

W nowej, stałej lokalizacji zostaną uruchomione przystanki OS.GÓRCZEWSKA 02 (przy ul. Lazurowej w kierunku ul. Narwik, bezpośrednio za skrzyżowaniem z ul. Górczewską, obowiązujący jako stały dla autobusów linii 122, 149, 154 oraz jako warunkowy dla autobusów linii N45) i OS. GÓRCZEWSKA 10 (przy ul. Górczewskiej w kierunku miejscowości Blizne, bezpośrednio za skrzyżowaniem z ul. Lazurową, obowiązujący jako stały dla autobusów linii 714, 719, 729 oraz jako warunkowy dla autobusów linii N95).

Prace przy przebudowie ul. Górczewskiej były prowadzone na odcinku od pętli OS.GÓRCZEWSKA do granicy miasta, wraz ze skrzyżowaniem ul. Górczewskiej z ul. Lazurową.* Na oddanym do ruchu odcinku do wykonania przez Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych pozostaną jeszcze prace wykończeniowe, porządkowe i nasadzenia zieleni.*


d31re86
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31re86
Więcej tematów