Trwa ładowanie...

Finał World of Tanks po raz drugi w Warszawie

Warszawa znów stanie się areną walk czołgów, samobieżnych dział polowych oraz niszczycieli czołgów. Na szczęście bitwy toczone będą jedynie wirtualnie

Finał World of Tanks po raz drugi w Warszawie
d9nx0ds
d9nx0ds

Warszawa znów stanie się areną walk czołgów, samobieżnych dział polowych oraz niszczycieli czołgów. Na szczęście bitwy toczone będą jedynie wirtualnie. W weekend, 25-26 kwietnia, stolicę ponownie odwiedzą najlepsi cyberatleci z całego świata, by rywalizować w Mistrzostwach Świata World of Tanks.

Stolicę odwiedzi 12 najlepszych drużyn z całego świata, aby na żywo i przed publicznością, wyłonić mistrzów świata w tę grę. Mistrzostwa Świata World of Tanks - Grand Finals 2015 w Warszawie odbędą się w sobotę i niedzielę, 25-26 kwietnia w hali EXPO XXI (ul. Prądzyńskiego12/14). Finały to wydarzenie w pełni darmowe dla publiczności. Odwiedzający mogą liczyć na możliwość zdobycia wielu unikatowych nagród związanych z tą popularną grą komputerową.

Przygotowania do największych zawodów eSportowych w historii ligi Wargaming.net już się rozpoczęły - mówi Mohamed Fadl, dyrektor eSportu w firmie Wargaming na Europę i Amerykę PółnocnąWkrótce ujrzymy na żywo najlepszych cyberatletów, którzy zmierzą się ze sobą w Mistrzostwach Świata*.*

d9nx0ds

W zeszłym roku liga Wargaming.net w World of Tanks zachęciła do rywalizacji ponad 200 000 zawodowych graczy z całego świata, a w jej ramach zorganizowano ponad 1 000 turniejów eSportowych.

d9nx0ds
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9nx0ds
Więcej tematów