Trwa ładowanie...

Ferie na Zimowym Narodowym

Od 1 lutego rozpoczynają się ferie w województwie mazowieckim. Zimowy Narodowy zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego wypoczynku.

Ferie na Zimowym Narodowym
d3622fd
d3622fd

Już od najbliższego weekendu największe lodowisko w Polsce na PGE Narodowym rusza z programem feryjnym. Jazda na łyżwach, warsztaty rolkarskie, deskorolkowe i longboardowe, curling, dyskoteka na lodowisku, czy pokazy naukowe czekają na gości Zimowego Narodowego.

Od 1 lutego rozpoczynają się ferie w województwie mazowieckim. Zimowy Narodowy zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego wypoczynku zarówno na lodowiskach, jak i w „Skateparku Kinder Maxi King”. Przez całe ferie Zimowy Narodowy będzie czynny od godziny 9.00 do 24.00, wydłużone zostały również godziny funkcjonowania skateparku, który w tygodniu będzie otwarty od godziny 10.00 do 23.00.

- Zimowy Narodowy to super pomysł na aktywne wykorzystanie czasu wolnego w ferie i uniknięcie nudy. Bez względu na pogodę, u nas zawsze są warunki do jazdy na łyżwach, zjazdów z górki, czy szaleństwa na desce, longboardzie lub rolkach. Zimowe Miasteczko to wyjątkowe miejsce, które dostarcza mnóstwa niezapomnianych wrażeń – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

Codziennie do dyspozycji dzieci i młodzieży są 3 lodowiska, górka lodowa, tor curlingowy i „Skatepark Kinder Maxi King”. Przez całe ferie, od poniedziałku do niedzieli, instruktorzy łyżwiarstwa z Ice&Fun będą prowadzili zajęcia dla dzieci, nauka jazdy na łyżwach poprzez zabawę, w ramach „Poranków dla dzieci z Kinder Pingui”.

d3622fd

W czasie ferii na Zimowym Narodowym przekonacie się, jak ciekawa może być nauka! W kolejne trzy soboty, na płycie przy lodowisku B, odbędą się niesamowite pokazy naukowe organizowane przez Centrum Nauki Kopernik i Newsweek Nauka:
• 30 stycznia – pomiędzy g. 10.45 – 14.45 „Pokaz niskie temperatury” – nie ma zapachu, smaku, jest przeźroczysty i bezbarwny. Jego temperatura to -196o C. Co potrafi ciekły azot?
• 6 lutego - pomiędzy g. 10.45 – 14.45 „Pokaz balans” – bez zmysłu równowagi nie moglibyśmy nie tylko jeździć na łyżwach, ale nawet chodzić. Jak utrzymać odpowiedni balans? Co zmienia przesunięcie środka ciężkości?
• 13 lutego – pomiędzy g. 13.45 – 17.45 „Pokaz umysł przyłapany” – świat nie zawsze jest taki, jakim go postrzegamy. Oto okazja, by przyłapać nasz mózg na wielu podchwytliwych sztuczkach. Czy można oczarować nauką na randce?
Pokazy te z pewnością dostarczą porcji wiedzy i wielu ciekawostek, ale również będą okazją do przekonania dzieci, że nauka może być naprawdę intrygującą przygodą.

W ferie studenci, którzy akurat mają przerwę w sesji lub są po sesji, mogą skorzystać z poniedziałkowej „Mieszanki Studenckiej” – slotów na lodowisku A do muzyki klubowej oraz zniżek na lodowisko i górkę lodową. Natomiast w piątkowe i sobotnie wieczory, na ostatnim slocie na lodowisku A, DJ-e z 4FUN.TV zapraszają na „Disco lodowisko”, imprezę na łyżwach przy najnowszych hitach. Podczas jej trwania będzie można wygrać atrakcyjne nagrody, w tym bilety na show „Kings On Ice. Tribute to Chopin” z udziałem najlepszych łyżwiarzy świata, które odbędzie się 27 lutego na finał Zimowego Narodowego.

Z myślą o uczniach „Skatepark Kinder Maxi King” w ferie wydłużył godziny otwarcia. Będzie można pojeździć już od godziny 10.00 do 23.00. Partnerzy skateparku zapraszają dzieci i młodzież na liczne warsztaty rolkarskie, longboardowe i deskorolkowe o różnym stopniu trudności, m.in. podstawy jazdy, slalom, freeskate i inne, a także zajęcia graffiti.
Rodzice, których dzieci interesują się jazdą na desce lub rolkach, mogą zapisać je na płatne półkolonie, wypełnione atrakcjami, organizowane przez I LOVE ROLKI, Rollschool i GoSKATE.

Zimowy Narodowy w ferie pamięta również o dorosłych. W każdy wtorek na hasło „Zimowe Love”, przy zakupie w kasie 2 normalnych biletów na lodowisko A, za drugi bilet zapłacimy 50% taniej. W ferie oferta ta obowiązuje we wtorki przez cały dzień, po feriach, do końca lutego promocja dotyczy dwóch pierwszych wtorkowych slotów na lodowisku A.

d3622fd
d3622fd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3622fd
Więcej tematów