Trwa ładowanie...

Ewakuacja lotniska w Modlinie. "Ktoś zadzwonił i groził, że podłożył bombę"

Trwa akcja służb

Ewakuacja lotniska w Modlinie. "Ktoś zadzwonił i groził, że podłożył bombę"
d3b2m88
d3b2m88
AKTUALIZACJA: Jak poinformował WawaLove.pl kapitan Mariusz Kwaśniewski z nowodworskiej straży pożarnej, zakończono już akcję służb, a wszelkie operacje lotnicze zostały przywrócone.

Zarządzono ewakuację lotniska w Modlinie. Przyczyną jest informacja o bombie, która miała zostać podłożona w terminalu oraz pozostawiony przez jednego z pasażerów bagaż.

Na miejscu są już pirotechnicy, policja, pogotowie oraz służby lotniska. - Zgłoszenie o pozostawionym bagażu wpłynęło o godzinie 8.43 - powiedział w rozmowie z WawaLove.pl kpt. Mariusz Kwaśniewski z nowodworskiej straży pożarnej. - Jednocześnie służby lotniska otrzymały wiadomość o podłożeniu na lotnisku materiałów wybuchowych. Natychmiast zarządzono ewakuację całego lotniska - dodaje strażak.

W tej chwili trwają działania operacyjne pirotechników. - Dopóki nie zostanie wykluczona obecność materiałów wybuchowych, dopóty nikt nie będzie mógł na teren lotniska wrócić - mówi Kwaśniewski. I dodaje, że wszelkie operacje lotnicze zostały wstrzymane, do czasu zakończenia akcji.

Evac continues temp -3 deg

d3b2m88

— Matys Zieliński (@matyski)

d3b2m88
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b2m88
Więcej tematów