Trwa ładowanie...
blue city
Luiza Poreda
15-02-2013 08:24

Egzotyczna Noc Zakupów w Blue City

Tegoroczna edycja będzie bardzo egzotyczna - wszystko za sprawą pięknych kobiet, które zakwalifikowały się do finału Miss Egzotica Interantional

Egzotyczna Noc Zakupów w Blue City
d2tdhbx
d2tdhbx

Sklepy w Blue City otwarte będą dzisiaj od 20:00 do 24:00. Na klientów będą czekały promocje, gratisy, zniżki nawet na nowe kolekcje - tak w skrócie będzie wyglądała pierwsza w tym roku Noc Zakupów w Blue City.

Chcecie sprawdzić, na jakie konkretnie zniżki możecie liczyć dziś w nocy? Zajrzyjcie TUTAJ

Tego dnia o tytuł najpiękniejszej zawalczą dziewczęta wprawdzie mieszkające w Polsce, ale pochodzące z innych krajów. Wybory Miss Egzotica odbędą się na placu przy fontannie 15 lutego. Celem pomysłodawców tego konkursu jest walka z dyskryminacją na tle rasowym, wyrównanie szans i propagowanie kosmopolitycznej postawy. Więcej o konkursie TUTAJ .

Projekt Miss Egzotica International zwraca uwagę na fakt, coraz więcej przebywających w Polsce osób, zarówno tych, które nie posiadają polskiego obywatelstwa jak i rodowitych Polaków, cechuje oryginalny typ urody określany mianem egzotycznego. Miss Egzotica to również promocja Polski – pokazanie kraju jako miejsca zróżnicowanego etnicznie, atrakcyjnego pod względem gospodarczym, edukacyjnym i kulturalnym.

d2tdhbx

Początek zabawy – godz. 19.30. Imprezę poprowadzi Serafina-Ogończyk Mąkowska, zaś przewodniczącą jury będzie dziennikarka TVN Omenaa Mensah. Atrakcją wyborów będzie egzotyczna rewia, a po ogłoszeniu werdyktu wszystkich uczestników na imprezę trwającą do samego rana zaprasza Klub Lucid i DJ Ed Szynszyl – wstęp bezpłatny.

d2tdhbx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2tdhbx
Więcej tematów