Trwa ładowanie...

Dzień Spełniania Noworocznych Postanowień

Jeśli nie teraz, to kiedy?

Dzień Spełniania Noworocznych Postanowień
d2boyhh
d2boyhh

Jeśli nie teraz, to kiedy?! Czas w końcu zacząć spełniać noworoczne postanowienia! Nie wiesz, jak zacząć, brakuje Ci motywacji, ciągle odkładasz na potem? Znane? Klubokawiarnia Znajomych Znajomych postawiła rozprawić się z plagą niespełnionych postanowień.* **17 stycznia 2015 zaprasza na Twój Dzień - pełen energii, motywacji, dobrych pomysłów i prostego działania. *

Chcesz nareszcie zacząć ćwiczyć, nauczyć się robić na drutach, upinać włosy, znaleźć miłość życia, robić scrabooking, być asertywnym, zacząć tańczyć na rurce, przygotować naturalne kosmetyki? To tylko niektóre pomysły dla Ciebie na Twój Dzień - mówią organizatorzy.* Tego dnia w*arszawskie miejsca, marki, specjaliści z wielu dziedzin, hobbyści, blogerzy i wielu innych pomysłowych ludzi, którzy będą dzielić się swoją wiedzą. Wstęp wolny.

WARSZTATY

11:00 - 12:30 Dating Coach "Życie ucieka, facet nie czeka! Jak znaleźć Wymarzonego Mężczyznę i przyciągnąć Jego uwagę?"
Zapisy w linku.

POKAZY / TARGI

Made by pyt.ka pomoże każdemu, kto marzy o swoim osobistym, niepowtarzalnym i fantazyjnym projekcie. Kartki okolicznościowe, notesy, albumy, księgi pamiątkowe. Przyjdź i spróbuj odnaleźć swój styl, zrób swój scrapbooking ❀ ♡ ☼ ♬

d2boyhh

Crokinole.me nauka gry.
Crokinole jest kanadyjską grą towarzyską, w której gracze „pstrykają” na zmianę dyskami na okrągłej drewnianej planszy. Celem gry jest umieszczenie dysków w sekcjach planszy które dają najwięcej punktów zwycięstwa.

Vegushka nauka gotowania.
Moja kuchnia to pasja i miłość włożone we wszystko co przygotowuję. Potrawy, które przyrządzam powstają wyłącznie z roślin, głównie sezonowych. Wszystko tworzę od podstaw, nie używam półproduktów, tym samym omijam konserwanty, sztuczne dodatki i polepszacze smaku.

Program będzie uzupełniany.

d2boyhh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2boyhh
Więcej tematów