Trwa ładowanie...

Duże utrudnienia w "Mordorze". Zapadło się torowisko

Zarząd Transportu Miejskiego skierował tramwaje na objazdy.

Duże utrudnienia w "Mordorze". Zapadło się torowisko
d1dokiv
d1dokiv

Zapadło się torowisko tramwajowe u zbiegu ulic Puławskiej i Woronicza w Warszawie. Oznacza to spore utrudnienia dla osób, które w piątek muszą dojechać do pracy na Służewcu - poinformowało Radio ZET. Na razie nie wiadomo, ile potrwa naprawa torowiska.

- Prace w tym rejonie wykonywała firma Elektropaks, która kładła kable. Nie uzgodniła tego z nami przed rozpoczęciem robót - wyjaśnia w tvn24 Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich.

Na miejsce przyjechali pracownicy TW. – Będziemy starali się jak najszybciej dokonać naprawy – zapewniał w czwartek wieczorem Powałka.

Zarząd Transportu Miejskiego skierował tramwaje na objazdy. Linia 18 zamiast ulicą Puławską z pl. Zbawiciela pojedzie ul. Nowowiejską do al. Niepodległości i dalej Wołoską swoją normalną trasą. Z kolei tramwaje linii 31 jadące od strony stacji metra Wilanowska będą jechały prosto ul. Puławską do pl. Zbawiciela, tam skręcą w ul. Nowowiejską i pojadą dalej do al. Niepodległości i ul. Wołoskiej.

d1dokiv

Uruchomiona została linia zastępcza Z kursująca (jednokierunkowo) na trasie od przystanku Królikarnia 02 ulicami Malczewskiego, Krasickiego i Woronicza.

Tramwaje niedługo powinny powrócić na swoje planowe trasy.

Źródło: (radiozet.pl)

d1dokiv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1dokiv
Więcej tematów