Trwa ładowanie...

Do BUW-u dołącza SGH. Biblioteka czynna do 5 rano

Ruszyła studencka akcja #inSGHomnia

Do BUW-u dołącza SGH. Biblioteka czynna do 5 rano
dxmn6of
dxmn6of

Sesja egzaminacyjna zbliża się wielkimi krokami, a studenci już szykują się na wielogodzinną naukę. BUW, by ułatwić studentóm naukę rozszerzył godziny swojej działalności . Od niedzieli 18 stycznia do piątku 30 stycznia 2015 r. Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie będzie czynna do godz. 5:00 rano, czyli do pierwszego porannego autobusu. Dołączyła do niej Szkoła Główna handlowa, której Książnica w trakcie sesji także działać będzie do samego rana. Właśnie ruszyła facebookowa akcja #inSGHomnia .

- Sesja nieuchronnie się zbliża, a Ty nadal nie zacząłeś się uczyć? Próbujesz skupić się na wertowaniu podręczników, ale w domu zawsze znajdziesz coś znacznie ciekawszego od przerzucania kolejnych monotonnych stron? W trakcie nauki nie masz obok siebie nikogo, kto mógłby Ci wytłumaczyć skomplikowane zagadnienia? Koniec z tym - czytamy na stronach akcji.

Jak informuje SGH , w dniach 12.01-30.01 biblioteka Szkoły będzie czynna do godziny 5.00 rano, wyjątkiem są niedziele (wówczas placówka czynna jest do 15.00). Władze Szkoły zachęcają przy okazji do zamieszczania na Facebooku zdjęć z nocnej nauki i oznaczania ich tagiem #inSGHomnia.

W SGH, w przeciwieństwie do UW , nie można sobie wziąć ksiązki z regału, dlatego nocą czynna będzie także wypożyczalnia. Jak czytamy na stronach akcji, dla nocnych studentów przygotowano również koce, którymi mogą się okryć podczas nauki.

dxmn6of
dxmn6of
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxmn6of
Więcej tematów