Trwa ładowanie...

Darmowe przekąski dla uczestników najbliższej Masy Krytycznej!

Pyszny omlet z pokrojonymi w plasterki ziemniakami z dodatkiem warzyw i przypraw. Ma dodać rowerzystom energii

Darmowe przekąski dla uczestników najbliższej Masy Krytycznej!
d3y4dmy
d3y4dmy

Kolejna Masa Krytyczna już 29 sierpnia. Uczestnicy przejadą ponad 25 kilometrów trasą, która przebiegnie ulicami: Plac Zamkowy (start), Senatorska, Miodowa, Kapucyńska, al. "Solidarności", pl. Bankowy, Marszałkowska, al. Jerozolimskie, Chałubińskiego, al. Niepodległości, Batorego, Boboli, Wołoska, al. Wilanowska, Sobieskiego, Chełmska, Czerniakowska, Łazienkowska, Myśliwiecka, Piękna, Al. Ujazdowskie, pl. Trzech Krzyży, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Plac Zamkowy (koniec). Zbiórka rozpocznie się około godziny 17.00, strat przewidziany jest na godz. 18.00.

W trakcie jej trwania każdy cyklista będzie miał szansę za darmo się posilić. Miło niespodziankę przygotowała uczestnikom Masy restauracja Trzecia Waza. Zarówno uczestnikom, jak i innym rowerzystom, nie biorącym w udziału w przejeździe rozda bezpłatnie 50 zestawów Tortilli. Jak nas poinformowano, będzie to pyszny omlet z pokrojonymi w plasterki ziemniakami z dodatkiem warzyw i przypraw.

Smaczna niespodzianka ma dodać rowerzystom energii. - informują inicjatorzy akcji. Tortillę można odebrać na hasło: „Waza na rowerze” od godziny 17.00 do 19.00 podjeżdżając po prostu rowerem pod okno restauracji. Dla osób, które przyjadą po wyczerpaniu zestawów przygotowano dodatkowo ponad 150 małych, słodkich niespodzianek. Trzecią Wazę znajdziemy przy Krakowskim Przedmieściu 64 (tuż obok kościoła św. Anny, w sąsiedztwie Placu Zamkowego.

d3y4dmy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3y4dmy
Więcej tematów