Trwa ładowanie...

Czy na Stadion Narodowy można wnieść parasol?

Czyli kibicowski know-how.

Czy na Stadion Narodowy można wnieść parasol?Źródło: fot. Przemysław Jahr/wiki
dxj95g9
dxj95g9

Już jutro wyczekiwany mecz otwarcia piłkarskich mistrzostw Europy. Meteorolodzy zapowiadają, że może padać deszcz, warto jednak dwa razy się zastanowić, zanim przed wyjściem chwyci się za parasolkę. Na stadion nie wolno bowiem wnosić żadnych ostrych narzędzi (a część parasolek jest wyposażona w ostre szpikulce!). Takie lepiej zostawić w domu. Nie mówiąc już o tym, że ochronę przed deszczem zapewni zadaszenie.

Na teren Stadionu nie wolno też wnosić profesjonalnych aparatów fotograficznych. Podobnie jak do samolotu, nie można wejdziemy z pojemnikami na napoje. Na liście przedmiotów zakazanych na stadionie znajdują się poza tym na przykład materiały o charakterze rasistowskim, ksenofobicznym, religijnym, duże ilości papieru, kominiarki, czy wskaźniki laserowe.

Regulamin został sporządzony przez PZPN i dotyczy wszystkich stadionów, na których odbędą się mecze Euro. Przy każdej z bram wejściowych się tablice z narysowanymi przedmiotami, których nie wolno wnieść do środka. Wchodząc na teren stadionu automatycznie wyrażamy zgodę na utrwalanie własnego wizerunku i wykorzystanie go podczas transmisji meczu w telewizji.

dxj95g9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxj95g9
Więcej tematów