Trwa ładowanie...
euro 2012
20-06-2012 15:45

Czesi i Portugalczycy nie będą trenować na Narodowym!

Murawa na stadionie jest uszkodzona!

Czesi i Portugalczycy nie będą trenować na Narodowym!Źródło: Fot. Przemysław Jahr/wiki
d2bnd9y
d2bnd9y

Już wczoraj pojawiły się informacje, że Czesi i Portugalczycy, którzy w czwartek zmierzą się w Warszawie w meczu ćwierćfinałowym EURO 2012, nie będą trenować na Stadionie Narodowym. Planowano udostępnić im do ćwiczeń stadion Polonii mieszczący się przy ulicy Konwiktorskiej, ale żadna z drużyn nie była zainteresowana tym rozwiązaniem.

Czesi postanowili odbyć trening we Wrocławiu na stadionie miejskim, a Portugalczycy będą ćwiczyć w Opalenicy, w której mają swoją bazę wypadową na czas EURO. Reprezentacje obu krajów zdecydowały się na przełożenie lotów do stolicy na późne popołudnie.

Wszystkie problemy wzięły się z tego, że murawa na Stadionie Narodowym jest nieco sfatygowana. Już przed meczem Rosja-Grecja, UEFA zdecydowała, że* trawę porastającą boisko trzeba oszczędzać*.

Pojawiły się głosy, że nawierzchnia najbardziej ucierpiała podczas 10-dniowych przygotowań do ceremonii otwarcia Mistrzostw, podczas której na boisku pojawiło się między innymi kilkuset tancerzy.

Dzisiaj wieczorem będą prowadzone prace, które mają poprawić kondycje nadwątlonej murawy. Polegają one na naświetlaniu specjalnymi lampami jej najbardziej uszkodzonych fragmentów.

d2bnd9y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2bnd9y
Więcej tematów