Trwa ładowanie...

Co potrafi Twój aparat fotograficzny? – bezpłatne konsultacje

Do czego służą przyciski w naszym aparacie? Czy aparaty analogowe znalezione na strychu jeszcze działają? Co zrobić, żeby nasze zdjęcia były lepsze?

Co potrafi Twój aparat fotograficzny? – bezpłatne konsultacje
d3anonc
d3anonc

„Co potrafi Twój aparat fotograficzny?” to bezpłatne konsultacje, podczas których będzie można skorzystać z wiedzy eksperta i zapytać o każdą nieznaną funkcję własnego aparatu cyfrowego i analogowego,* dowiedzieć się do czego służą przyciski w naszym aparacie, przynieść stare aparaty analogowe znalezione na strychu i sprawdzić, czy jeszcze działają, pokazać zdjęcie, które nie do końca się udało i zapytać, co zrobić, żeby było ono lepsze.*

Konsultacje odbędą się 1 marcai 2 marca w godzinach 16.00-18.00. Do spotkania można dołączyć w dowolnym momencie. Organizatorzy proszą o zapisy pod adresem: sztukarnia@sztukarnia.pl. Konsultacje odbędą się w Sztukarni, ul. Lewicka 10. Wstęp wolny.

Prowadzenie zajęć:
Katarzyna Iwańska - absolwentka Fotografii w Łódzkiej Szkole Filmowej. Zajmuje się fotografią z elementami grafiki komputerowej (obróbką zdjęć i tworzeniem nowoczesnych multimedialnych form na ich podstawie), fotografią analogową i cyfrową. Uczy odczytywać fotografię – zarówno reklamową (np. zauważać elementy przetworzone lub dodane, nieprawdziwe), jak i artystyczną (wraz z nauką rozumienia co stanowi o wyjątkowości tych konkretnych zdjęć spośród innych). Dodatkowo zna elementy historii fotografii, szczegółowe informacje technologiczne, prowadzi zajęcia w ciemni, podstawy prawa autorskiego dotyczącego tworzenia i wykorzystywania czyichś zdjęć oraz tworzenia nowych dzieł na podstawowe fotografii – kolaż fotograficzny analogowy i cyfrowy.

d3anonc
d3anonc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3anonc
Więcej tematów