Trwa ładowanie...

Burleskowa scena dla każdego!

Nowicjuszki i weteranki tańca na jednej scenie [WIDEO]

Burleskowa scena dla każdego!
df73ewd
df73ewd

W formie plebejska, czasem wręcz erotycznie wulgarna. Burleska pojawiła się na scenach w drugiej połowie XIX wieku w USA. Dziś ta forma teatralnego tańca o erotycznym podłożu spotykana jest rzadziej. Jednak wciąż można spotkać ją na warszawskich scenach, a chętnych do takiego tańca nie brakuje. Gdy ta forma tańca była w Polsce marginalizowana, inne kraje zdążyły wypracować sobie swoje własne style. Dopiero w XXI wieku wraca na krajowe sceny.

13 grudnia na scenie restauracji "Antrakt" zobaczyć będziemy mogli zarówno doświadczone tancerki, jak i całkowite amatorki - tego dnia o godz. 19.00 rusza kolejna odsłona sceny otwartej.

Doświadczone performerki oraz pretendentki do tytułów mistrzowskich. Jak powiedziała WawaLove.pl prowadząca występ, Pin Up Candy, "tego wieczoru na scenie może wydarzyć się wszystko".

Formuła imprezy przewiduje występy nowicjuszy oraz weteranów burleski, wystąpić więc może każdy. Zgłoszenia performerów należy przesyłać pod adres: pinupcandy@wp.pl. Deadline - 8 grudnia. Wstęp na scenę jest darmowy, a ci, którzy przyjdą tylko podziwiać taniec, muszą zapłacić 25 zł. Po pokazach odbędzie się zabawa w swingowych rytmach. Bilety do nabycia w dniu imprezy.

df73ewd

Rewia Burleski
13 grudnia, godz. 19.00
Restauracja Antrakt (rezerwacje pod numerem 606 401 374)
ul. Słowackiego 19a (Żoliborz)

df73ewd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
df73ewd
Więcej tematów