Trwa ładowanie...

Budowa tunelu w Międzylesiu. Spore utrudnienia w ruchu drogowym

Prace przy budowie mają się zakończyć w listopadzie 2016 roku

Budowa tunelu w Międzylesiu. Spore utrudnienia w ruchu drogowym
d1t514i
d1t514i

Budowa tunelu w Międzylesiu wkracza w najtrudniejszą fazę – rozpoczną się prace, które wymagają zamknięcia istniejącego przejazdu przez tory. - Konieczne będą kolejne, bardziej uciążliwe zmiany w ruchu drogowym - poinformowali drogowcy.


Prace budowlane związane z budową tunelu pod torami kolejowymi w ciągu ulic Zwoleńskiej i Żegańskiej rozpoczęły się w lutym tego roku. Jedyną zmianą, jaka się z tym wiązała było zamknięcie ul. Zwoleńskiej pomiędzy Rogatkową, a Patriotów oraz ul. Mrówczej na skrzyżowaniu ze Zwoleńską. Przed kierowcami kolejne, niestety bardziej uciążliwe zmiany.

- Od 19 czerwca ok. godz. 22.00 zamknięty zostanie przejazd kolejowy przy stacji PKP Międzylesie oraz ul. Żegańska pomiędzy ul. Patriotów/K. Szpotańskiego a M. Pożaryskiego. Objazd poprowadzony zostanie ulicami M. Pożaryskiego i M. Kajki oraz ul. Patriotów do przejazdu w Radości.

- Od 26 czerwca ok.godz. 22.00 otwarty zostanie tymczasowy przejazd kolejowy w Aninie.

d1t514i

- W sierpniu otwarta zostanie ul. Zwoleńska i Mrówcza oraz zamknięta ul. Patriotów po zachodniej stronie torów przy skrzyżowaniu z ul. Zwoleńską. Przebudowa ulicy potrwa ok. 3 miesięcy. Objazd możliwy będzie ul. Mrówczą lub K. Szpotańskiego i Patriotów (po przejechaniu przez tory w Aninie).

- Od lutego 2016 r. planowane jest zamknięcie wschodniej części ul. Patriotów przy skrzyżowaniu z ul. Żegańską.

Wszystkie prace mają się zakończyć w listopadzie 2016 r. Ostatecznie wybudowany zostanie 80-metrowy, bezkolizyjny tunel pod torami. Powstaną też dwa nowe ronda na skrzyżowaniu ulic Zwoleńskiej i Mrówczej oraz Żegańskiej i Dworcowej. Przebudowane zostanie też rondo przy ul. M. Pożaryskiego.

d1t514i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t514i
Więcej tematów