Trwa ładowanie...

Będą zachęcać do napisania wiersza. Nietypowy happening na Chmielnej

Dodatkowo każdy uczestnik będzie miał okazję sportretowania się w monidle Syrenki

Będą zachęcać do napisania wiersza. Nietypowy happening na Chmielnej
d1mr4il
d1mr4il

Grupa performerów będzie zapraszała przechodniów w Centrum do zatrzymania się na chwilę i podjęcia krótkiej rozmowy. Będą też wręczać przechodniom specjalnie zaprojektowaną pocztówkę. Znajdzie się na niej tekst haiku oraz miejsce na stworzenie własnego wiersza.

Do tego nietypowego wydarzenia dojdzie jutro na Chmielnej o godz. 15.00. "Działania koncentrują się wokół dwóch podstawowych zdarzeń: aktywny dialog, zabawa. Całości towarzyszy muzyka grana na żywo, które zaprasza do współuczestnictwa w happeningu" - wyjaśnia WawaLove.pl organizatorka imprezy, aktorka Beata Jewiarz.

Dodatkowo każdy uczestnik będzie miał okazję sportretowania się w monidle Syrenki zaprojektowanej przez artystę grafika, Ryszarda Kajzera. Portrety stworzą swoisty kalejdoskop mieszkańców miasta, który zwieńczy wystawa. Happening „Miasto-emocje: „Haiku Lubię to- dla Pokoju“ to kontynuacja projektu „Miasto-emocje. Nie ma czasu“ który miał miejsce w Warszawie w 2013 roku, również na ulicy Chmielnej. Poniżej, na filmie możecie zobaczyć, jak to wyglądało.

Happening „Miasto-emocje: Haiku Lubię to - dla Pokoju“
21 września, godz. 15.00, ul. Chmielna
Strona wydarzenia

d1mr4il
d1mr4il
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mr4il
Więcej tematów