Trwa ładowanie...

Andrzej Rozenek wystartuje na prezydenta Warszawy

Znamy kolejnego kandydata na stanowisko

Andrzej Rozenek wystartuje na prezydenta Warszawy
d2mmtwz
d2mmtwz

Znamy kolejnego kandydata na stanowisko prezydenta Warszawy! Rzecznik Twojego Ruchu Andrzej Rozenek wystartuje z list komitetu wyborczego wyborców, który wystawi także kandydatów do rady Warszawy i rad dzielnic. Rozenek reprezentuje nową generację polityków, których Warszawa potrzebuje - powiedział lider Twojego Ruchu, Janusz Palikot, który udzielił mu poparcia.

Chcę, aby Warszawa była rządzona uczciwie, sprawnie i ambitnie - powiedział Rozenek na konferencji prasowej przed stołecznym ratuszem. Uważa, że prezydent Warszawy podczas najbliższej kadencji powinien się skupić na pomocy dzieciom i osobom starszym. Podkreśla, że uczciwiej, sprawniej i ambitniej powinny być zarządzane m.in. żłobki, przedszkola, szkoły, instytucje dbające o bezpieczeństwo zdrowotne, socjalne i aktywizację osób starszych. Warszawa powinna stać się aglomeracją na miarę XXI wieku i świecić przykładem dla całej Polski. Mamy nowy plan dla Warszawy - dodał.

Komitet wyborczy wyborców Andrzeja Rozenka wystawi także kandydatów na radnych miasta i dzielnic. Rozenek pytany przez PAP, dlaczego nie startuje z list Twojego Ruchu, powiedział: To jest odpowiedź na szereg postulatów i próśb, żeby stworzyć formułę możliwie najszerszą. Formuły partyjne zawężają (...) Każdy, kto zgadza się z naszym programem, a nie chce uczestniczyć w życiu partyjnym, będzie mógł go poprzeć.

d2mmtwz
d2mmtwz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mmtwz
Więcej tematów