Trwa ładowanie...

Akcja antyterrorystów na Bemowie. "Chory psychicznie mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu"

Na miejscu pojawiły się jednostki różnych służb.

Akcja antyterrorystów na Bemowie. "Chory psychicznie mężczyzna zabarykadował się w mieszkaniu"
d1o0ro8
d1o0ro8

Akcja służb przy ulicy Łagowskiej na warszawskim Bemowie. W jednym z mieszkań zabarykadował się mężczyzna, który najprawdopodobniej jest chory psychicznie. Z informacji policji wynika, że to nie pierwszy taki przypadek z jego udziałem.

- Na miejscu, jak zawsze w takich sytuacjach ze względów bezpieczeństwa, jest też straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Mężczyzna jest nam bardzo dobrze znany, aktualnie do swoich działań przystąpili policyjni negocjatorzy - przekazał WawaLove.pl Piotr Świstak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji .

Funkcjonariusze poinformowali, że mężczyzna może być niebezpieczny dlatego akcja jest prowadzona przede wszystkim pod kątem jego szybkiego ujęcia. Na szczęście, ze wstępnych informacji wynika, że w mieszkaniu nie ma innych osób, natomiast policja musi również zapewnić bezpieczeństwo pozostałym lokatorom budynku. Na miejsce przyjechała także jednostka antyterrorystyczna.

Aktualizacja: - Akcja służb przy Łagowskiej została już zakończona, mężczyzna trafił na obserwację psychiatryczną do szpitala. W związku z całym zdarzeniem, szczęśliwie nikt nie ucierpiał. - poinformowała WawaLove.pl Agnieszka Włodarska z KSP.

d1o0ro8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1o0ro8
Więcej tematów