Trwa ładowanie...

Afrykański Karnawał w Regeneracji

Koncerty, kuchnia etiopska, warsztaty bębniarskie i trochę o afrykańskiej sztuce

Afrykański Karnawał w Regeneracji
d40zhzd
d40zhzd

W ten weekend w klubie Regeneracja odbędzie się Afrykański Karnawał. Przenieś się do krainy wiecznych rytmów i wyzwalającego tańca, gdzie muzyka nie ustaje ani za dnia, ani nocą. Będziecie mieli okazję tańczyć do różnorodnej muzyki z czarnego kontynentu, zobaczycie ogniste muzyczne show jak również zostaniecie oczarowani popisami afrykańskich bębniarzy - zachęcają organizatorzy. Będzie można także spróbować etiopskiej kuchni, wziąć udział w warsztatach bębniarskich i dowiedzieć się więcej o afrykańskiej sztuce.

W dniu 7 lutego (sobota) będzie można skosztować* kuchni etiopskiej*. Kuchnia etiopska jest jedną z najlepszych na wiecie. Kombinacja yndżery, z daniami mięsnymi, wegetariańskimi i wegańskimi sprawi, że zakochacie się Państwo w jedzeniu z Etiopii od pierwszego ugryzienia - mówią organizatorzy. Gotuje Abyssinia.

O godzinie 15:00 odbędą się *warsztaty pt. "Sztuka afrykańska". *Większości z nas sztuka afrykańska kojarzy się z przepięknymi maskami, którymi tak zachwycał się Pablo Picasso. Nie jest przecież jednak prawdą to, że na czarnym lądzie powstają tylko maski. Na warsztatach w Regeneracji poznamy różne wybrane dzieła pochodzące z tego olbrzymiego kontynentu, a następnie stworzymy prace nimi zainspirowane - mówi Kamil Niedziałek, animator kultury i edukator. Wstęp wolny, bez zapisów.

Wieczorem, o godzinie 21:00 odbędzie się urodzinowy koncert Gaspard’a Conde, afrykańska impreza z muzyką na żywo, bębniarski jam session i afro party pod przewodnictwem Dj Nash John z Kenii. Wstęp wolny.

d40zhzd

Przez dwa dni, 7 i 8 lutego są prowadzone także warsztaty bębniarskie .

d40zhzd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40zhzd
Więcej tematów