Trwa ładowanie...

"Afera kremowa" w Warszawie. Była ambasador Bułgarii odpowie za kradzież na lotnisku Chopina

Historia zatrzymania 66-letniej Eleny P. poruszyła opinię publiczną w Bułgarii i została nazywana "aferą kremową". Jest znaną dyplomatką i byłą tłumaczką komunistycznego przywódcy Teodora Żiwkowa.

"Afera kremowa" w Warszawie. Była ambasador Bułgarii odpowie za kradzież na lotnisku Chopina
d1cw7r4
d1cw7r4

Byłej ambasador Elenie P. zarzuca się kradzież kremu za ok. 1,6 tys. złotych. Sprawa jednej z najbardziej znanych bułgarskich dyplomatek została ochrzczona "aferą kremową".

Była ambasador Bułgarii w USA została zatrzymana w lutym na lotnisku w Warszawie. Ukradła krem za ponad 1,6 tys. złotych. Teraz jej sprawą zajął się warszawski sąd - ustaliło TVN Warszawa.

Historia zatrzymania 66-letniej Eleny P. poruszyła opinię publiczną w Bułgarii i została nazywana "aferą kremową". To znana dyplomatka, była tłumaczką komunistycznego przywódcy Teodora Żiwkowa.

Jak doszło do kradzieży?

24 lutego Elena P. wyszła ze sklepu wolnocłowego na lotnisku z kremem wartym 1640 złotych. Kobieta odleciała do Sofii. Po fakcie zorientowano się, że na półce brakuje drogiego kosmetyku. Zawiadomiono policję, która na podstawie monitoringu ustaliła podejrzaną. Elena P. trafiła na listę osób "zastrzeżonych".

Źródło: WP Wiadomości

d1cw7r4

Oprac. Karolina Pietrzak

d1cw7r4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cw7r4
Więcej tematów