Trwa ładowanie...
ds6wu30

Warszawa: Obywatel Stanów Zjednoczonych skazany za kradzież samochodów

Obywatel USA podejrzany o kradzież samochodów został zatrzymany przez policjantów z wydziału samochodowego KRP Warszawa VII. 27-letni Daniel W. wpadł w ręce funkcjonariuszy jadąc skradzionym Peugeotem. Pracownicy policji odzyskali dwa samochody, a Amerykanin usłyszał zarzuty i otrzymał tymczasowy areszt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa: Policja zatrzymała 27-letniego Daniela W. podejrzanego o kradzież samochodów.
Warszawa: Policja zatrzymała 27-letniego Daniela W. podejrzanego o kradzież samochodów. (East News)
ds6wu30

Policja z wydziału samochodowego na Pradze Południe od jakiegoś czasu pracowała nad przypadkiem kradzieży z włamaniem do Land Rovera. Do ustalenia tożsamości potencjalnego sprawcy doszło bardzo szybko. Okazał się nim obywatel Stanów Zjednoczonych. Ze względu na fakt, że mężczyzna regularnie wyjeżdżał za granicę, trudno było go zatrzymać.

Policjanci regularnie przeprowadzali działania operacyjnie i sprawdzali informacje dotyczące 27-latka. Podejrzany kilka dni temu wrócił do Polski prosto z Włoch. Szybko ustalono, że porusza się on Peugeotem, który ukradł we Włoszech. Do zatrzymania sprawcy doszło w jednym z hoteli, w którym przebywał.

Funkcjonariuszom udało odzyskać się oba skradzione samochody. Ich łączna wartość wynosi ok. 250 tysięcy złotych. Daniel W., 27 lat, usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do pojazdów. Sąd zadecydował o tymczasowym areszcie na okres 3 miesięcy.

ds6wu30

Podziel się opinią

Share
ds6wu30
ds6wu30
Więcej tematów