Trwa ładowanie...

Wakacje z najsłynniejszym polskim redemptorystą? Już za 150 zł

Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu organizuje w sierpniu specjalne kilkudniowe warsztaty dziennikarskie dla młodzieży. Wśród atrakcji młodzi słuchacze Radia Maryja znajdą m.in. warsztaty radiowe, prasowe i telewizyjne i politologiczne.

Share
Wakacje z najsłynniejszym polskim redemptorystą? Już za 150 zł
Źródło: PAP
d2y8uwb

Warsztaty odbędą się 17-19 sierpnia, ale jak zastrzega organizator, uczestnicy będą mogli przyjechać już dzień wcześniej, by wziąć udział w zajęciach muzycznych. Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży od III klasy gimnazjum wzwyż.

Cena za udział w warsztatach zdaniem organizatorów ma być symboliczna - "Jaka zapłata? Oczywiście żadna, wydarzenie będzie finansowane z 1 proc. Jednak wiadomo, że jeżeli wszystko jest darmowe, to się tego nie ceni. Zatem, proponujemy aby uczestnicy warsztatów zapłacili przynajmniej za posiłki, które u nas są niedrogie." - pisał na stronie Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk.

d2y8uwb

"Żadna", czyli 150 zł co faktycznie wydaje się być niewielką kwotą, ponieważ organizator zastrzegł ograniczoną liczbę miejsc, których nieoficjalnie ma być dwieście. Zysk nikły jeśli porównamy go do kwot jakie inkasują radio, telewizja i uczelnia pod zarządem redemptorysty.

Ku rozczarowaniu uczestników, o. Rydzyk nie będzie głównym bohaterem warsztatów dziennikarskich. Według informacji na stronie radia, redemptorysta pojawi się jedynie na otwarciu wydarzenia.

d2y8uwb

Podziel się opinią

Share
d2y8uwb
d2y8uwb
Więcej tematów