Trwa ładowanie...
dsj1yaz

W Warszawie będzie bity rekord Guinnessa w Nightskatingu

Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie Polskater wraz z organizatorami programu "Lider Animator. Obudź swoje ciało!" zapraszają na wyjątkowe wydarzenie - Nightskating Warszawa #5. W czwartek, 19 czerwca o godzinie 20:30 przy dźwiękach muzyki, kilka tysięcy entuzjastów rolek wyruszy spod pomnika Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu na trasę nocnego przejazdu ulicami miasta. Tym razem uczestnicy podejmą próbę pobicia rekordu Guinnessa w liczbie uczestników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W Warszawie będzie bity rekord Guinnessa w Nightskatingu
(WawaLove.pl, Fot: Nightskating Warszawa)
dsj1yaz

Udział w imprezie jest całkowicie darmowy, a żeby wziąć udział wystarczy posiadać własny sprzęt oraz stosować się do regulaminu przejazdu. We wspólnym biciu rekordu Guinnessa może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, płeć czy aktualną formę fizyczną. Cały przejazd liczyć będzie 20 km. Do pobicia jest rekord 1188 uczestników (z 2008 roku z Paryża).

Nightskating, czyli nocne przejazdy na rolkach ulicami miast został zapoczątkowany pod koniec lat 90. w Stanach Zjednoczonych, skąd powędrował do Europy. W Warszawie jest niezwykle popularny. Na ostatnim Nightskatingu pojawiło się aż 6177 osób! Organizatorzy są pewni, że rekord uda się pobić. - Jesteśmy pewni wysokiej frekwencji, która zapewni pobicie rekordu - poinformowali WawaLove.pl. - Jedyne pytanie, które pozostaje bez odpowiedzi to: jak bardzo poprawimy paryski wynik? - dodają.

Start 19 czerwca 2014 o godzinie 20.30 z Krakowskiego Przedmieścia. Dodatkowe szczegóły znajdziemy tutaj.

Zobacz także: Raz, dwa, trzy warszawiakiem jesteś Ty! (GRA)

dsj1yaz

Podziel się opinią

Share

dsj1yaz

dsj1yaz
Więcej tematów