ycipk-1beygz
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

W wakacje rozpocznie się budowa torowiska na ul. Powstańców Śląskich

Tramwaje Warszawskie podpisały umowę na budowę brakującego odcinka torowiska na ul. Powstańców Śląskich - między ulicami Radiową i Górczewską. Prace mają rozpocząć się w wakacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W wakacje rozpocznie się budowa torowiska na ul. Powstańców Śląskich
(WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
ycipk-1beygz

Nowa trasa tramwajowa ma mieć długość 2,6 km i połączy te już istniejące w ciągu ulicy Powstańców Śląskich. Zostanie zbudowana między jezdniami, na odcinku od węzła rozjazdowego na skrzyżowaniu z ulicą Radiową do tego na skrzyżowaniu z ulicą Górczewską.

W ramach robót ul. Powstańców Śląskich ma być przebudowana na odcinku między ulicami Czumy i Wrocławską, a ul. Radiowa - między ul. Andaluzyjską a ul. Uniejowską.

Nowa trasa ma powstać w dziewięć miesięcy; koszt to blisko 79 mln zł brutto. Prace mają zacząć się w okresie wakacyjnym.

ycipk-1beygz

To druga umowa na budowę nowego torowiska tramwajowego podpisana w tym roku. Pod koniec lutego podpisana została umowa na budowę torów w głąb Tarchomina. Mają one być gotowe do końca br.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1beygz

ycipk-1beygz
ycipk-1beygz