Trwa ładowanie...

W sobotę bezpłatny wstęp na baseny w Parku Szczęśliwickim

W sobotę 14 czerwca o godz. 9.00 nastąpi oficjalne otwarcie kompleksu basenów w Parku Szczęśliwickim. Miejsce jest przepięknie wkomponowane w park, wśród bujnej zieleni, z trawiastymi i brukowanymi plażami, z pomostem wychodzącym na kanałek i łączącym 2 jeziorka.

Share
W sobotę bezpłatny wstęp na baseny w Parku Szczęśliwickim
Źródło: WawaLove.pl
dnwrnbe

Najmłodszych zaprasza mini placyk zabaw. Jest niecka sportowa o wymiarach 25 x 12, 5 m, głębokość 120 do 180 i niecka rekreacyjna w kształcie motyla o długości 24 m (głębokość od 57 do 120 cm), z mostkiem pośrodku oraz z gejzerami i hydromasażem. Dodatkowo zjeżdżalnia o długości 50 metrów i brodzik dla dzieci o głębokości od 26 do 36 cm z grzybkiem wodnym. Woda jest tu w obiegu zamkniętym, filtrowana, dodatkowo uzdatniana, pod stałym, 24-godzinnym nadzorem techników.

Dostępne jest także pełne zaplecze socjalne, natryski, przebieralnie, toalety, szafeczki osobiste, depozyt rzeczy wartościowych, wypożyczalnia leżaków i kawiarnia.

Bezpieczeństwa odpoczywających pilnuje wykwalifikowana kadra ratowników wodnych.

W dniu otwarcia na baseny WSTĘP WOLNY. Basen w Parku Szczęśliwice otwarty będzie w sezonie letnim codziennie w godzinach: 9.00-19.00. Cennik

dnwrnbe

Podziel się opinią

Share
dnwrnbe
dnwrnbe
Więcej tematów