Trwa ładowanie...
d2dmn5k

W Ratuszu zamawiają "Mojego Psa" i "Kocie Sprawy"

Ratusz organizuje przetarg na prenumeratę prasy dla urzędników na rok 2009. Wśród zamówionych pozycji znajdują się m.in. takie tytuły, jak: "Auto Moto-Świat", "Elle", "Twój Styl", a nawet... "Kocie Sprawy" i "Mój pies" - informuje serwis HGW-watch.pl. Blog śledzi wpadki prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Share
d2dmn5k

Kolporterzy mają o co się bić, bo stołeczni urzędnicy regularnie czytają około 250 dzienników i magazynów. Na prenumeratę prasy rocznie wydawane są niebagatelne kwoty. Firmie KOLPORTER S.A., która rok temu wygrała przetarg, miasto za dostawę prasy zapłaciło prawie 400 tysięcy złotych.

Poza egzotycznymi pismami dla miłośników zwierząt, prasą kobiecą i motoryzacyjną, na liście prasy dla urzędników są oczywiście dzienniki - zarówno "Gazeta Polska" (4 egzemplarze), "Nasz Dziennik", "Rzeczpospolita", "Gazeta Wyborcza", jak i "Gazeta Prawna" oraz "Przegląd Sportowy" (po 1 egzemplarzu). Do wykazu zaplątał się nawet nieistniejący już "Nowy Dzień", wydawany w latach 2005-06 przez Agorę.

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz była we wtorek gościem Wirtualnej Polski na czacie. "Zależy nam, aby nie tylko wyspecjalizowani dziennikarze, ale również wszyscy zainteresowani warszawiacy mieli możliwość zadania pytań o dwa lata prezydentury Hanny Gronkiewicz-Waltz" - informował Wydział Prasowy Ratusza. (js)

d2dmn5k

Podziel się opinią

Share
d2dmn5k
d2dmn5k
Więcej tematów