Trwa ładowanie...

W Meksyku znaleziono sześć osób z odciętymi dłońmi i napisami na twarzach

• Pięciu mężczyzn i kobietę znaleziono z odciętymi dłońmi w jednej z dzielnic Guadalajary, drugiego największego miasta Meksyku
• Ofiary przestępstwa miały na twarzach napisy: "Jestem złodziejem", "Jestem złodziejką"
• Znaleziono także zwłoki mężczyzny pobitego na śmierć najprawdopodobniej

Share
W Meksyku znaleziono sześć osób z odciętymi dłońmi i napisami na twarzachŹródło: El Español
d3g9prr

Jak podały w poniedziałek czasu miejscowego lokalne władze Guadalajary, znaleziono 6 osób, które miały odcięte dłonie i dziwne napisy na twarzach. Osoby te są ofiarami grupy przestępczej, najpewniej związanej z narkobiznesem.

"Ich stan zdrowia jest zły, odcięto im dłonie (...), a kikuty jedynie zawiązano bandażami" - powiedział dziennikarzom Roberto Larios, szef miejskiej policji w Tlaquepaque, dzielnicy Guadalajary w stanie Jalisco, gdzie miała miejsce napaść.

Według władz przestępstwo może mieć związek ze sprzedażą narkotyków na rynku detalicznym. Dwaj mężczyźni, którym odcięto dłonie, byli wcześniej karani. Ofiary przestępstwa miały na twarzach napisy: "Jestem złodziejem", "Jestem złodziejką". Odcięto im obie dłonie.

Oprócz sześciu rannych osób, w wieku od 25 do 44 lat, meksykańska policja znalazła obok zwłoki mężczyzny, który najprawdopodobniej został pobity na śmierć.

Przemoc w stanie Jalisco, na wybrzeżu Pacyfiku, nasiliła się w ostatnich latach z powodu obecności kartelu Nueva Generation (Nowe Pokolenie), uważanego obecnie za jeden z najpotężniejszych w Meksyku.

d3g9prr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3g9prr
d3g9prr
Więcej tematów