Trwa ładowanie...

W Lublinie kobieta zamówiła taksówkę, by jeździć po mieście i słuchać... piosenki Michała Szpaka

Taksówkarz z Lublina niedawno odbył jeden z najbardziej nietypowych kursów w swoim zawodzie. Klientka zamówiła bowiem taksówkę, by jeździć nią po mieście i słuchać w tym czasie jednej z piosenek Michała Szpaka. Jak uzasadniła, zrobiła to, by się uspokoić. O całej sytuacji dowiedział się też sam piosenkarz, który natychmiast zareagował.

W Lublinie kobieta zamówiła taksówkę, by jeździć po mieście i słuchać... piosenki Michała SzpakaŹródło: East News / Facebook
d182cze

Pan Paweł, taksówkarz pracujący w korporacji e-taxi Lublin w poniedziałkowy poranek dostał bardzo nietypowe zlecenie. Jedna z klientek poprosiła o godzinną przejażdżkę po mieście z włączonym radiem, w którym lecieć miał na okrągło utwór „Color Of Your Life” Michała Szpaka.

Sama historia bardzo szybko zdobyła dużą popularność w internecie. Na tyle dużą, że sam Michał Szpak zainteresował się całą sytuacją, do tego stopnia, że aż zaprosił pasażerkę na swój koncert.

Jak podaje portal spottedlublin.pl, korporacja taksówkarska podsumowała całą historię w ten sposób:_ – To co się wydarzyło w naszym radiu jest po prostu czymś fantastycznym, e-taxi spełnia marzenia. Czy nie warto mieć czasem odrobinę fantazji?_

d182cze
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d182cze
Więcej tematów