Trwa ładowanie...
d2o2kdl
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

W Las Vegas samochód wjechał w tłum - 1 zabity, 37 rannych

• Mężczyzna wjechał w tłum ludzi w Las Vegas • 1 osoba zginęła na miejscu, 37 jest rannych, w tym kilka w bardzo ciężkim stanie • Policja ustala przyczyny zdarzenia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Las Vegas
Las Vegas (WP, Fot: Małgorzata Jaworska)
d2o2kdl

Mężczyzna prowadzący samochód z niewyjaśnionych powodów wjechał w niedzielę w tłum osób w centrum Las Vegas - podała policja. Co najmniej jedna osoba zginęła, a 37 zostało rannych. Kilka osób jest w stanie krytycznym. Kierowca został tymczasowo zatrzymany.

Do wypadku doszło w centrum miasta na głównym bulwarze, gdzie mieszczą się liczne hotele i kasyna.

Według telewizji CNN, która powołuje się na straż pożarną z Las Vegas, siedem osób jest w stanie krytycznym.

d2o2kdl

Na razie nie jest jasne, dlaczego osoba kierująca autem staranowała ludzi.

d2o2kdl

Podziel się opinią

Share

d2o2kdl

d2o2kdl
Więcej tematów