Trwa ładowanie...
da0wq6v

W ciągu 7 godzin zgwałcił dwie studentki - jest areszt

33-letni Rafał K., podejrzany o zgwałcenie dwóch studentek w Toruniu, został aresztowany przez sąd na trzy miesiące. Oba przestępstwa miały miejsce 10 listopada, w odstępie kilku godzin.

da0wq6v
da0wq6v

Rafał K. jest mieszkańcem Torunia. Prokuratura Rejonowa Centrum-Zachód przedstawiła mu zarzuty zgwałcenia dwóch kobiet i dokonania wobec jednej z nich rozboju. W obu przypadkach podejrzany groził ofiarom, że użyje noża i zabije je.

Go gwałtów doszło 10 listopada. Około godziny 1.20 nad ranem została zgwałcona 21-letnia studentka, do kolejnego gwałtu, na 19-latce, doszło około godziny 8.20 rano. Oba zdarzenia miały miejsce w tym samym rejonie miasta.

Podejrzany podczas przesłuchania w prokuraturze przyznał się do zarzucanych czynów i złożył obszerne wyjaśnienia. Grozi mu od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Gwałty odbiły się szerokim echem w Toruniu, zwłaszcza na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, którego studentką jest jedna z ofiar. Władze uczelni, aby zwiększyć bezpieczeństwo na terenie swojego kampusu, podpisały kilka dni temu umowę ze strażą miejską. Funkcjonariusze będą mogli, bez zawiadamiania rektora, interweniować na terenie kampusu i w obiektach uczelni.

da0wq6v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da0wq6v
Więcej tematów