Trwa ładowanie...

W Bułgarii znaleziono ciała. To zaginieni Polacy?

Bułgarska policja przekazała stronie polskiej informację o odnalezieniu zwłok mężczyzny i kobiety. Mogą to być zaginieni w miejscowości Złote Piaski studenci z Polski. Mają to wykazać badania DNA.

Share
W Bułgarii znaleziono ciała. To zaginieni Polacy?
Źródło: Facebook
d4hr7yu

Sprawę zaginionych młodych Polaków prowadzi Biuro Międzynarodowej Współpracy Policji Komendy Głównej Policji. Dziś funkcjonariusze poinformowali o znalezieniu w Bułgarii ciał dwóch młodych osób - kobiety i mężczyzny. Na razie nie wiadomo jednak, czy jest to zaginiona para z Polski.

d4hr7yu

Jak podała bułgarska policja, ciała odnaleziono 11 września. Polscy policjanci pobrali już od rodzin zaginionych materiał biologiczny, który następnie został przekazany do Zakładu Biologii Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji w celu wyodrębnienia profilu DNA. Następnie próbki zostaną przesłane bułgarskiej policji, która na tej podstawie stwierdzi, czy odnalezione ciała to zaginieni Polacy.

Zaginięcie

22-letnia Joanna i 25-letni Maksymilian zniknęli w Bułgarii 6 września. Wieczorem razem ze znajomymi poszli na dyskotekę. Potem część osób wróciła do hotelu. Para poszła natomiast w kierunku plaży. Ślad po nich urwał się około godziny 2.00 w nocy. Rzeczy osobiste i dokumenty zaginiona para zostawiła w hotelu.

d4hr7yu

Podziel się opinią

Share
d4hr7yu
d4hr7yu
Więcej tematów