Trwa ładowanie...

Utrudnienia w ruchu – długi weekend. 19 sierpnia ruszy doroczna pielgrzymka. Policja ostrzega przed paraliżem komunikacyjnym w Piekarach Śląskich

Utrudnienia w ruchu – długi weekend. W niedzielę, 19 sierpnia ruszy doroczna pielgrzymka kobiet i dziewcząt do sanktuarium Matki Bożej Miłości i Sprawiedliwości Społecznej. Policja ostrzega przed paraliżem komunikacyjnym w Piekarach Śląskich.

Share
Utrudnienia w ruchu – długi weekend. 19 sierpnia ruszy doroczna pielgrzymka. Policja ostrzega przed paraliżem komunikacyjnym w Piekarach Śląskich
Źródło: WP.PL, fot: Zenon Kubiak
d1vqg6p

Utrudnienia w ruchu – niedziela 19 sierpnia

Pielgrzymka kobiet i dziewcząt do sanktuarium Matki Bożej Miłości i Sprawiedliwości rozpocznie się o godz. 8 godzinkami i różańcem, a o godz. 9:30 ruszy procesja na miejscową Kalwarię, gdzie zostanie odprawiona uroczysta msza. Według oficjalnego komunikatu policji, utrudnienia w ruchu będą występowały w centrum miasta przez całą niedzielę. Wiadomo, że zakaz poruszania się pojazdów będzie obowiązywał na ul. Bytomskiej, od skrzyżowania z ul. Gen. Ziętka do skrzyżowania z ul. Jana Pawła II w godzinach od 7 do 18:30. Ponadto umieszczone zostaną tabliczki ostrzegające przed odholowywaniem pojazdów z ul. Gen. Ziętka od skrzyżowania z u. Bytomską do ul. Jana Pawła II.

Długi weekend – pielgrzymka 19 sierpnia

Wiadomo, że autokary mogą zostać zaparkowane za centrum handlowym przy ul. Miarki. Policja w swoim komunikacie przypomniała, że pojazdy zaparkowane blisko Wzgórza Kalwarii powinny się liczyć na dłuższy powrót w tworzących się korkach. Zaapelowano również do kierowców o przestrzeganie zmian organizacji ruchu oraz zwracanie szczególnej uwagi na ustawiane znaki zakazu zatrzymywania i postoju. Pozostawienie pojazdu w miejscu, w którym utrudniałby ruch, może skutkować jego odholowaniem na koszt właściciela.

d1vqg6p

Podziel się opinią

Share
d1vqg6p
d1vqg6p
Więcej tematów