Trwa ładowanie...
d403yms
arkadiusz myrcha

Usunięte przez TVP serduszko pójdzie na licytację

Arkadiusz Myrcha chce przekazać na licytację WOŚP serduszko, które jego zdaniem TVP usunęło przy montażu, choć miał je przyklejone na kurtce podczas udzielania komentarza telewizji. Poinformował o tym na swoim twitterowym profilu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Usunięte przez TVP serduszko pójdzie na licytację
(PAP)
d403yms

Serduszko zostanie przekazane na przyszłoroczną aukcję.

- Słynne już, znikające serduszko #wośp przekażę na przyszłoroczną licytację. Niech stanę się symbolem sprzeciwu wobec propagandy PiS. Siema - napisał Myrcha.

Przypomnijmy, że według Myrchy, kiedy udzielał komentarza TVP 3 Bydgoszcz, miał na kurtce przyklejone serduszko WOŚP. W materiale opublikowanym przez Telewizję symbolu jednak nie widać. Poseł nazwał to jedną z konsekwencji chorej polityki prezesa TVP Jacka Kurskiego.

Usunięciu serduszka przez TVP zaprzeczył Kurski. - TVP informowała o WOŚP i nie wycinała serduszek. Tajemnicze zniknięcie z kurtki pana posła musiało być robotą Belzebuba - napisał na Twitterze.

W tym roku po raz pierwszy współgospodarzem Finału WOŚP nie była Telewizja Polska. Tematowi imprezy w głównym wydaniu Wiadomości poświęcono natomiast 14 sekund.

d403yms

Podziel się opinią

Share

d403yms

d403yms
Więcej tematów