Trwa ładowanie...

Ustawił miskę z czerwonymi paprykami zamiast... trójkąta ostrzegawczego. Nie został ukarany


Niemieccy policjanci postanowili opublikować niecodziennie zdjęcie, które udało im się zrobić na autostradzie A2 pod Magdeburgiem. Funkcjonariusze bowiem dostrzegli kilka metrów przed zepsutym samochodem... miskę z czerwonymi paprykami zamiast trójkąta ostrzegawczego.

Ustawił miskę z czerwonymi paprykami zamiast... trójkąta ostrzegawczego. Nie został ukaranyŹródło: PAP, EPA / SAXONY-ANHALT POLICE HANDOUT
d1zajyx

Według relacji policjantów, na pasie awaryjnym stało auto, a przed nim miska z czerwonymi paprykami. Kierowca, jak sam przyznał, nie miał na wyposażeniu trójkąta ostrzegawczego, dlatego nie chcąc rezygnować z bezpieczeństwa swojego jak i innych uczestników ruchu postanowił postawić jedyną czerwoną rzecz, jaką akurat przy sobie miał. Cóż można powiedzieć. Co kraj, to obyczaj - powiedział rzecznik policji w Saksonii-Anhalt Marc Becher.

Policja nagrodziła kreatywność i wysiłki kierowcy włożone w niezłamanie przepisów prawa, nie wystawiając mu mandatu. W zamian za to uczyniła go sławnym, umieszczając zdjęcie "paprykowego trójkąta" w internecie, które wygląda tak:

(fot. PAP, EPA / SAXONY-ANHALT POLICE HANDOUT)
Źródło: (fot. PAP, EPA / SAXONY-ANHALT POLICE HANDOUT)
d1zajyx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zajyx
Więcej tematów