USA: Polityk, znany z konserwatywnych poglądów, przyłapany na seksie z mężczyzną

Jeden z konserwatywnych polityków, znany w amerykańskim stanie Ohio ze sprzeciwu wobec homoseksualistów, musiał zrezygnować ze stanowiska po tym, jak został przyłapany w biurze na seksie z innym mężczyzną. "Szczerze żałuję moich czynów i decyzji" - tłumaczył się swoim wyborcom Wes Goodman.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Żona Goodmana pracowała jako jedna z organizatorek lokalnego marszu antyaborcyjnego "Marsz dla Życia" (zdj. ilustr.)
Żona Goodmana pracowała jako jedna z organizatorek lokalnego marszu antyaborcyjnego "Marsz dla Życia" (zdj. ilustr.) (iStock.com)

33-letni Wes Goodman, jak przypomniają teraz amerykańskie media, w swoich publicznych wystąpieniach wielokrotnie mówił, że "naturalne małżeństwo to takie, które może zaistnieć wyłącznie między kobietą i mężczyzną".

Goodman został przyłapany na seksie z mężczyzną przez osobę, która nie pracowała w jego biurze. To ona doniosła o sytuacji przedstawicielom parlamentu w Ohio. Polityk już zrezygnował z mandatu, tłumacząc się "nieprzyzwoitym zachowaniem".

"Szczerze żałuję moich czynów i decyzji, przez które nie mogłem służyć naszemu stanowi w najlepszy możliwy sposób" - napisał w oświadczeniu dla mediów. "Wszystkich, których zawiodłem, chciałbym przeprosić" - zaznaczył Goodman.

Kontakty syna Trumpa z Rosją. Tak się tłumaczy Donald Trump jr.

Źródło: WP, RMF FM, Independent

Polub WP Wiadomości