Trwa ładowanie...
d4c899b

Uratowała klientów baru przed zamachowcami. Polka stała się bohaterką brytyjskich mediów

Wieść o bohaterskiej Polce obiegła brytyjskie media. Dziewczyna w chwili zagrożenia zachowała godną podziwu trzeźwość umysłu i rozpoczęła działanie. Dzięki jej skutecznej i natychmiastowej reakcji, zamachowcy nie zdołali wejść do baru pełnego klientów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Uratowała klientów baru przed zamachowcami. Polka stała się bohaterką brytyjskich mediów
(Facebook.com)
d4c899b

Magdalena Antolak jest menadżerką baru "The Wheatsheaf" w Londynie. Lokal mieści się nieopodal London Bridge, gdzie w sobotę, 3 czerwca islamscy ekstremiści dokonali zamachu. Część przerażonych przechodniów schroniła się w lokalu i powiadomiła personel o tym, co dzieje się na ulicach. Natychmiastowa reakcja Magdaleny zapewniła bezpieczeństwo klientom. Młoda menadżerka zdecydowała, że do blokady drzwi wykorzystają beczki z piwem. Z pomocą pracowników zbudowała barykadę i uniemożliwiła wejście terrorystom, którzy dobijali się do środka, gdy tylko zauważyli, że w barze schronili się ludzie.

Gdy na miejsce dotarła policja, wszyscy zostali wyproszeni. Magdalena w pośpiechu opuściła lokal, nie mogła wrócić do wynajmowanego mieszkania z powodu blokady miasta, szukała schronienia w kilku hotelach - w każdym z nich spotkała się z odmową, ponieważ... miała ze sobą psa. Historia manadżerki, która zachowała trzeźwość umysłu obiegła brytyjskie media. Największe dzienniki piszą o "bohaterskiej Polce", która uratowała życie klientom pubu.

Do zamachu doszło około godziny 22, napastnicy wjechali vanem w grupę ludzi na London Bridge. Następnie wysiedli z samochodu i atakowali przypadkowych przechodniów nożami. W wyniku zamachu zginęło 8 osób, kilkadziesiąt zostało rannych.

d4c899b

Podziel się opinią

Share
d4c899b
d4c899b
Więcej tematów