Trwa ładowanie...
d1tm9it

Ukrywał się w piwnicy, ale nie zdołał uciec policji

Kolejny mężczyzna podejrzany o udział w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym, zajmującej się porwaniami dla okupu, został aresztowany w piątek przez sąd w Olsztynie. Ukrywał się w jamie wykopanej w piwnicy.

d1tm9it
d1tm9it

Jak poinformowała Bożena Przyborowska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, 32-letni mieszkaniec Łodzi, Zbigniew Ś., został zatrzymany przez policjantów z wydziałów kryminalnego i dochodzeniowo-śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

Policjanci dzięki informacjom operacyjnym mieli zatrzymać mężczyznę w jego mieszkaniu w Łodzi. Nie było go tam, zeszli więc do piwnicy i tam także go nie znaleźli. Dopiero odkrywając deskę w piwnicy, w jamie wykopanej w ziemi, natrafili na ukrywającego się mężczyznę - powiedziała Przyborowska.

Zbigniew Ś. jest podejrzany o porwania dla okupu i pozbawianie wolności połączone ze szczególnym udręczeniem za co grozi mu do 10 lat więzienia.

Według policji, w sprawie porwań biznesmenów, jakie miały miejsce w ubiegłym roku na Warmii i Mazurach aresztowano już 13 osób, a cztery są poszukiwane listami gończymi.

Poszukiwani są: Arkadiusz Oskiera, Norbert Szustak, Marek Grzywiński oraz Dariusz Młynarczyk. (an)

d1tm9it
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1tm9it
Więcej tematów