Trwa ładowanie...
Ukraińska policjantka podbija internet

Ukraińska policjantka podbija internet

Ludmiła Milewicz, piękna brunetka, a od lipca również policjantka w Kijowie, zdążyła podbić serca nie tylko ukraińskich internautów.

Share
d3j2ua0

Na początku lipca kobieta wpadła w oko fotoreporterom, którzy dokumentowali nabór do nowej ukraińskiej policji.

Na swoich profilach w serwisach społecznościowych publikuje gazetowe wycinki o sobie. Tu również dzieli się z internautami każdym dniem przepracowanym w policji.

Jak widać na zdjęciach, Ludmiła nie pochodzi z biednej rodziny. Dlaczego więc wybrała policyjną pensję? Twierdzi, że po prostu kocha swoją pracę.

d3j2ua0

Z powodu dużej popularności, dziewczyna podstawiła założyć videoblog w serwisie YouTube, gdzie można śledzić jej policyjną karierę.

Pierwsze patrole zreformowanej policji pojawiły się w Kijowie na początku lipca. Zmianami kierowała była wiceminister spraw wewnętrznych Gruzji Eka Zguladze, która wcześniej podobne rewolucje wprowadzała u siebie w kraju.

Nowi funkcjonariusze - oprócz lepszego przeszkolenia - otrzymują też znacznie wyższe pensje niż dawniej milicjanci. Miało to na celu ukrócenie powszechnej wśród mundurowych korupcji.

Wśród dwóch tysięcy nowych funkcjonariuszy w Kijowie jest tylko 38 byłych milicjantów. Większość dawnych pracowników MSW nie była w stanie zdać egzaminów i testów opartych na zachodnich standardach.

d3j2ua0

Podziel się opinią

Share
d3j2ua0
d3j2ua0
Więcej tematów