Trwa ładowanie...
d3oe3sl
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Ukraińcy w polskim IPN. Będą szkoleni przez polskich ekspertów

Do Instytutu Pamięci Narodowej przyjadą archiwiści i historycy ukraińskiego odpowiednika IPN oraz przedstawiciele ukraińskich służb bezpieczeństwa - dowiedział się "Nasz Dziennik".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ukraińcy w polskim IPN. Będą szkoleni przez polskich ekspertów
(WP.PL, Fot: Konrad Żelazowski)
d3oe3sl

Mają się uczyć na doświadczeniach polskiego IPN, jak budować u siebie Instytut, jak odtajniać dokumenty i jak je udostępniać.

Już na etapie formowania UIPN w 2006 r. Ukraińcy wzorowali się na polskich doświadczeniach.

d3oe3sl

Podziel się opinią

Share

d3oe3sl

d3oe3sl
Więcej tematów