Trwa ładowanie...

Ukradł z pizzerii stół i cztery krzesła. To nie jedyny wyczyn Piotra L.

Wizyta w bielańskiej pizzerii tak przypadła do gustu Piotrowi L., że... postanowił wynieść z lokalu stół i cztery krzesła. To nie jedyna nietypowa kradzież na koncie mężczyzny.
Share
Ukradł z pizzerii stół i cztery krzesła. To nie jedyny wyczyn Piotra L.
Źródło: KSP
dvrvsls

Kilka dni temu policjanci z Bielan zostali poinformowani o kradzieży z boksu piwnicznego przy ulicy Przy Agorze części rowerowych, sprzętu narciarskiego, sprzętu do nurkowania, gramofonu, płyt winylowych, komiksów, opon samochodowych oraz butelek z winem. Sprawca włamał się do pomieszczenia i wyniósł z niego rzeczy o wartości ponad 7 tys. zł.

Sprawa trafiła w ręce bielańskich policjantów. Wywiadowcy wspólnie z kryminalnymi ustalili miejsce pobytu mężczyzny podejrzanego o dokonanie kradzieży i jeszcze tej samej nocy zatrzymali Piotra L.

Szybko okazało się, że to nie jedyne przestępstwo, jakie ma na swoim koncie. 46-latek podejrzany jest o to, że w połowie czerwca z jednej z bielańskich pizzerii zabrał cztery krzesła i stół o wartości prawie 2 tys. zł. W miniony weekend Piotr L. został ponownie zatrzymany.

Tym razem funkcjonariusze z dochodzeniówki przedstawili 46-latkowi zarzuty za kradzież. Mężczyźnie grozi za to kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

dvrvsls

Podziel się opinią

Share
dvrvsls
dvrvsls
Więcej tematów