Trwa ładowanie...
d22ikk2

Ukradł telefon ze sklepu. Kto go rozpozna?

- Złodziej kręcił się przez 15 minut w sklepie "szukając pokrowca dla brata", przeglądając gazetę i czekając na "wyczyszczenie się salonu z klientów" - tak sprawę kradzieży telefonu opisuje pracownik, który zamieścił i zdjęcia ze sklepu w serwisie Wykop.pl. Sprawca kradzieży nie został ujęty, być może rozpozna go jakiś internauta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ukradł telefon ze sklepu. Kto go rozpozna?
(WawaLove.pl)
d22ikk2

Do zdarzenia doszło w sklepie przy Puławskiej 31. Mężczyzna ukradł iPhone 5S 16GB w kolorze czarnym.

W 5 sekund (gdy pracownik na moment zajrzał na zaplecze) złodziej wziął telefon z półki, schował pod kurtkę, wybiegł ze sklepu i uciekł w okoliczną bramę, skąd prawdopodobnie przeskoczył dalej - relacjonuje sprzedawca.

Wezwana na miejsce policja niewiele, niestety pomogła. Funkcjonariusze obeszli nawet wszystkie okoliczne mieszkania w bloku, ale nie znaleźli podejrzanego. Czytelnik, który zamieścił zdjęcia z monitoringu prosi więc o pomoc w identyfikacji złodzieja. Istnieje duże prawdopodobieństwo rozpoznania przez osobę przypadkową bądź znajomą, która nie pochwala tego typu czynów. Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt pod nr. telefonu 668-282-210 lub mailowo: kuba@maclife.pl.

Nagroda dla osoby, która wskaże sprawcę kradzieży wynosi aż 500 zł!

d22ikk2

Podziel się opinią

Share

d22ikk2

d22ikk2
Więcej tematów