Trwa ładowanie...
d4ft5dv
policja

Ucięli sobie drzemkę na służbie. "Zostaną wyciągnięte konsekwencje"

Dwaj policjanci z Gostynia mogą mówić o dużym pechu. Przypadkowy przechodzień nakrył ich na drzemce niedaleko stadionu przy ul. Sportowej na obrzeżach miasta. Mężczyzna zrobił zdjęcia, które wysłał do lokalnych mediów. Stamtąd zaś materiały trafiły do miejscowej komendy policji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mieszkaniec Gostynia sfotografował drzemkę załogi radiowozu na służbie
Mieszkaniec Gostynia sfotografował drzemkę załogi radiowozu na służbie (gostyn24.pl)
d4ft5dv

- Przechodziłem tamtędy i widzę, że policjanci śpią, więc zrobiłem im zdjęcia. To było na parkingu koło lodowiska – powiedział mieszkaniec Gostynia w rozmowie z portalem Gostyn24.pl.

Reakcja komendanta mogła być tylko jedna. O tym, jakie kroki zostaną podjęte w sprawie śpiących funkcjonariuszy mówił w rozmowie z portalem Gostyn24.pl oficer prasowy gostyńskiej policji Sebastian Myszkiewicz. Jednym z nich będzie postępowanie dyscyplinarne.

- Taka sytuacja jest niedopuszczalna, nie ma na to żadnego przyzwolenia i wytłumaczenia. Wobec policjantów, którzy spali podczas służby, zostaną wyciągnięte konsekwencje. Takie sytuacje skutkują odpowiednimi karami od nagany, poprzez ostrzeżenie o niepełnej przydatności do służby na zajmowanym stanowisku, wyznaczeniem na niższe stanowisko służbowe, obniżenie stopnia, aż do wydalenia ze służby - zaznaczył Myszkiewicz.

d4ft5dv

Podziel się opinią

Share
d4ft5dv
d4ft5dv
Więcej tematów