Trwa ładowanie...

Tysiące świateł w Wilanowie. Rusza jesienno-zimowa odsłona Królewskiego Ogrodu Światła

Wilanowski ogród króla Jana III ponownie rozbłyśnie tysiącami kolorowych świateł. - Już w sobotę otwieramy najjaśniejsze i najcieplejsze miejsce w Warszawie. Odwiedź Wilanów po zmroku i poczuj niesamowity klimat Królewskiego Ogrodu Światła - zachęcają organizatorzy jesienno-zimowej odsłony Królewskiego Ogrodu Światła.

Share
Tysiące świateł w Wilanowie. Rusza jesienno-zimowa odsłona Królewskiego Ogrodu Światła
Źródło: WawaLove.pl
d15m6y4

Tysiące kolorowych diod ułożone są w taki sposób, aby oddawały barokowe wzory i kształty roślin. To propozycja na zimne i szare wieczory zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jeśli wybierzemy się na spacer, czekać na nas będą m.in. świetlne rośliny większe od ludzi, niezwykłe pokazy w Ogrodzie Wyobraźni (rozświetla się w rytm muzyki klasycznej), królewska karoca, czy mappingi wyświetlane na fasadzie pałacu.

W sobotę 24 października odbędzie się premierowy pokaz mappingu 3D -„Bajka o królewskiej wydrze”. Trójwymiarowy pokaz łączący światło, obraz i dźwięk, w atrakcyjny sposób opowiada historię oswojonej wydry będącej ulubieńcem króla Jana III.

d15m6y4

Kiedy zwiedzać? 24 października 2015 - 13 marca 2016, godz. 16.00 - 21.00, ostatnie wejście: godz. 20.40. Mappingi odbywają się we wszystkie soboty, w godz. 17.30, 18.30, 19.30, 20.30. Bilety: 10 zł, 5 zł - bilet ulgowy, dzieci do lat 7 - wstęp bezpłatny. Bilet obejmuje zwiedzanie wszystkich ekspozycji wchodzących w skład Królewskiego Ogrodu Światła, tj. Magicznego Ogrodu Króla, Ogrodu Wyobraźni i Złotego Dziedzińca. W soboty w cenie biletu dodatkowo są pokazy mappingów.

d15m6y4

Podziel się opinią

Share
d15m6y4
d15m6y4
Więcej tematów