Trwa ładowanie...

Tylko w WP. Julia Przyłębska o decyzji IPN w sprawie jej męża: To porządny, uczciwy człowiek

IPN uznał, że ambasador RP w Berlinie, a prywatnie mąż prezes TK, nie skłamał w oświadczeniu lustracyjnym. Julia Przyłębska od nas dowiedziała się o tej decyzji. - Cieszę się, że mój mąż nie będzie się musiał tłumaczyć z czegoś, czego nie zrobił - powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską.

Tylko w WP. Julia Przyłębska o decyzji IPN w sprawie jej męża: To porządny, uczciwy człowiekŹródło: Forum
d12i4mj
d12i4mj

Ambasador RP w Berlinie nie skłamał w oświadczeniu lustracyjnym - uznał Instytut Pamięci Narodowej. Udało nam się zdobyć komentarz Julii Przyłębskiej, prezes Trybunału Konstytucyjnego.

Przyłębska o decyzji IPN w sprawie jej męża: To uczciwy człowiek

O decyzji IPN Przyłębska dowiedziała się od nas. - Ja nic nie wiedziałam - przyznała, poproszona o komentarz. Przyłębska pojawiła się w Gdańsku na inauguracji konsultacji na temat nowej konstytucji. Wydarzenie zorganizowała Kancelaria Prezydenta, a przemówienie Andrzeja Dudy było głównym punktem spotkania w Sali BHP Stoczni Gdańskiej.

- Pan mnie teraz informuje. Czuję ulgę, że mój mąż nie będzie musiał się tłumaczyć z rzeczy, których nie zrobił. Mój mąż to naprawdę porządny uczciwy człowiek - powiedziała Julia Przyłębska w rozmowie z WP.

d12i4mj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12i4mj
Więcej tematów