Trwa ładowanie...
d11g3ig
lot

Tylko LOTem na Heathrow w Londynie


Od 30 marca 2008 Polskie Linie Lotnicze LOT będą jedyną linią
lotniczą, którą będzie można dolecieć z Warszawy na największe
lotnisko w Londynie - Heathrow.

Share
d11g3ig

Od 30 marca 2008 na główne lotnisko w Londynie - Heathrow będzie można dolecieć tylko Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Największy dotychczasowy konkurent LOTu - British Airways przenosi swoje operacje lotnicze z Polski do Londynu na lotnisko Gatwick. LOT planuje, że sprzedaż biletów na rejsy do/z Londynu wzrośnie o 20%.

"Lotnisko Heathrow jest największym portem lotniczym w Europie i najważniejszym punktem tranzytowym dla podróżnych z całego świata" - powiedziała wiceprezes ds. handlowych LOT, Karolina Stanisławska. "Oferta LOT do Londynu zaspokaja potrzeby pasażerów podróżujących do Londynu jako portu docelowego, nawet na jeden dzień, jak również osób przesiadających się w Londynie na dalsze połączenia dalekodystansowe trafiające do najbardziej odległych zakątków świata".

LOT oferować będzie w tym okresie trzy rejsy dziennie, odloty z Warszawy o godzinie 8.00, 15.10 i 19.55, a wyloty z Londynu o godzinie 6.50, 10.40 i 17.50.

W związku z nową ofertą PLL LOT rozpoczyna kampanię informacyjną w Polsce i Wielkiej Brytanii, skierowaną do klientów prowadzących działalność zawodową na Wyspach Brytyjskich i w Polsce.

d11g3ig

Podziel się opinią

Share
d11g3ig
d11g3ig
Więcej tematów