Trwa ładowanie...

Tygodniki pokazały okładki. Szydło w "Sieci": Polityka nie jest dla grzecznych dziewczynek

Żaden temat w tym tygodniu nie zdominował okładek. Każdy tygodnik wyeksponował bowiem inną postać. "Sieci" na pierwszy plan wystawiło Beatę Szydło, "Wprost" - Kamila Durczoka, a "Newsweek" - Marka Kuchcińskiego, Beatę Mazurek i Ryszarda Terleckiego.

Tygodniki pokazały okładki. Szydło w "Sieci": Polityka nie jest dla grzecznych dziewczynekŹródło: sieci
d3oaoxc
d3oaoxc

Wydaje się, że w poniedziałek największe "boom" zrobi wywiad z byłą premier Beatą Szydło. Na okładce zapowiadającej materiał umieszczono wizerunek uśmiechniętej polityk i opatrzono go słowami: "Beata Szydło: polityka nie jest dla grzecznych dziewczynek". Jeszcze z okładki dowiadujemy się, że minister w rozmowie z "Sieci" opowiedziała o trudnych chwilach po dymisji i relacjach z Jarosławem Kaczyńskim i Mateuszem Morawieckim. Co więcej, podobno zdradziła swój przepis na rosół.

Fragmenty rozmowy z Szydło już pojawiły się w mediach.

Co przygotował "Wprost"? Tekst o Kamilu Durczoku, który na okładce został nazwany "przegranym". Wiadomo, że materiał odnosi się do batalii sadowej między tygodnikiem a byłym redaktorem "Faktów" TVN. "Sąd orzekł, że w artykule o Kamilu Durczoku i molestowaniu seksualnym napisaliśmy prawdę" - informuje gazeta.

"Jak PIS wygasza Sejm i parlamentarną demokrację" i "przejmujący wywiad z Eustachym Rylskim" - o tym, jak donosi redaktor naczelny Tomasz Lis, przeczytamy w "Newsweek". Na okładce na czerwonym tle widzimy Marka Kuchcińskiego, Beatę Mazurek i Ryszarda Terleckiego. Za nimi umieszczono obraz Sejmu, przed nimi - druty więzienne.

d3oaoxc

Do tego dołączono znamienny napis: "Narodowi wstęp wzbroniony. Uzbrojeni strażnicy, paralizatory, zastraszanie posłów, a w planach trzymetrowy mur wokół Sejmu. Reportaż o tym, jak PiS zamienia parlament w atrapę".

Jedynie "Do Rzeczy" "nie zagrało" na okładce twarzą. Widzimy odwrócone sylwetki z amerykańskimi i izraelskimi flagami na plecach. Obraz i jednocześnie materiał zatytułowano "Jak silne jest żydowskie lobby? Czy polski rząd umie sobie z nim poradzić?".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3oaoxc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oaoxc
Więcej tematów