Trwa ładowanie...
d1o80jp
tvp

TVP zrywa umowę z Makłowiczem! "Pozostaje absmak"

Robert Makłowicz napisał na Facebooku, że Telewizja Polska zerwała z nim umowę. Jeden z najpopularniejszych krytyków kulinarnych w Polsce rozstaje się z mediami publicznymi po niemal 20 latach. Przyczyną zerwania współpracy była najprawdopodobniej jego prośba o zdjęcie z anteny TVP spotu wizerunkowego, w którym telewizja dopuściła się manipulacji na jego temat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
TVP zrywa umowę z Makłowiczem! "Pozostaje absmak"
d1o80jp

- Domagałem się publicznie i domagam nadal wycofania spotu reklamującego TVP, w którym zmanipulowano mą wypowiedź, umieszczając ją w kontekście bieżącej polityki, której lepkiego jęzora starałem się w swej telewizyjnej aktywności unikać, jak pocałunku śmierci - napisał prezenter.

- Jednak nie udało się, pozostał absmak gorszy, niźli po konsumpcji płucek na kwaśno w barze dworcowym za Gomułki - zakończył Makłowicz.

Krytyk kulinarny podpadł władzom Telewizji Polskiej przy okazji emisji najnowszego spotu wizerunkowego TVP, w której rzekomo miał chwalić telewizję publiczną za jakość jej programów. Robert Makłowicz tłumaczył, że setkę z jego udziałem nagrano w kontekście promocji programu „Bake Off: Ale ciacho!”.

d1o80jp

Podziel się opinią

Share

d1o80jp

d1o80jp
Więcej tematów